Специальное назначение (specnaz777) wrote,
Специальное назначение
specnaz777

Украина не лишится безвизового режима со странами Европейского Союза

Украина не лишится безвизового режима со странами Европейского Союза, так как в ходе получения безвиза были прописаны четкие процедуры на тот случай, если угроза станет реальной. Об этом написал экс-министр иностранных дел Павел Климкин на своей странице в социальной сети Facebook. Но, по его словам, в Европейском Союзе начались дисскусии по поводу Украины из-за ряда причин.

"Кто-то жалуется на подделку документов, а кто-то - более глобально на проблемы с внедрением верховенства права. Сейчас это не критично, но "боком" может выйти. Поэтому паниковать и "хайповать" точно не стоит, только эмоции подогреваем, а это играет на руку Кремлю. Беспокоится стоит: говорить с ЕС нужно на опережение.
Ситуация там может измениться достаточно быстро, а сам факт дискуссий внутри ЕС станет бешеным подарком для России. Пусть обойдутся без подарков.", - написал бывший чиновник. Источник

Президент Німеччини прокоментував скасування безвізу для України
За словами Штайнмаєра, інформація про скасування безвізу є фейковою.

Федеральний президент ФРН Франк-Вальтер Штайнмаєр спростував чутки про те, що Україна та інші країни можуть втратити безвіз. Він назвав цю інформацію неправдивою.

Про це він сказав журналістам після зустрічі з президенткою Молдови Майєю Санду 29 вересня.
“Я прочитав це повідомлення з таким же подивом, як і ви, коли сьогодні приземлився тут (у Кишеневі, – ред.). Я отримав інформацію в Берліні та Федеральному міністерстві внутрішніх справ і дізнався, що це неправда. Це просто фейкова новина”, – заявив президент Німеччини.

Раніше у ЗМІ з’явилася інформація, що деякі країни-учасниці Євросоюзу підняли питання про можливість скасування безвізового режиму для низки третіх країн. Зокрема, України, Молдови, Грузії та країн Західних Балкан. Таке питання підняли через часті порушення, оскільки громадяни цих країн користуються безвізовим режимом, щоб незаконно проживати в ЄС і подавати необґрунтовані клопотання про притулок.


Tags: Безвиз, Граница, Европа, Мифы и Реальность
Subscribe

Posts from This Journal “Мифы и Реальность” Tag

Comments for this post were disabled by the author