Специальное назначение (specnaz777) wrote,
Специальное назначение
specnaz777

‎НАБУ обнародовало материалы слежки за Николаем Чаусом по делу о взяточничестве‎. Видео

«З огляду на те, що у кримінальному провадженні зібрано достатньо доказів для складання обвинувального акта, прокурор САП ухвалив рішення про відкриття матеріалів кримінального провадження стороні захисту для ознайомлення»

‎Национальное агентство по борьбе с коррупцией объявило о завершении расследования в отношении Николая Чауса,
бывшего судьи ‎‎Днепровского районного суда Киева.‎

«Детективи НАБУ за процесуального керівництва прокурорів САП завершили розслідування стосовно екссудді Дніпровського районного суду міста Києва, який вимагав та одержав неправомірну вигоду у 150 тис. доларів США (понад 3,7 млн грн за курсом НБУ станом на момент вчинення злочину)», повідомила прес-служба НАБУ у п’ятницю, 6 серпня.

Зазначається, що підозрюваного викликали для допиту в НАБУ 5 та 6 серпня. Водночас від дачі показань він відмовився.

«З огляду на те, що у кримінальному провадженні зібрано достатньо доказів для складання обвинувального акта, прокурор САП ухвалив рішення про відкриття матеріалів кримінального провадження стороні захисту для ознайомлення», – додали в агентстві.

У НАБУ додали, що «з огляду на суспільний резонанс» публікують фрагменти розсекречених матеріалів негласних слідчих дій, які здійснювали НАБУ та САП у межах розслідування «вимагання та одержання неправомірної вигоди суддею Дніпровського районного суду міста Києва».


https://zaxid.net/news/
Tags: Дело Чауса, НАБУ, ОРД, Резонансы
Subscribe

Posts from This Journal “НАБУ” Tag

Comments for this post were disabled by the author