bumerang777 (specnaz777) wrote,
bumerang777
specnaz777

ССО. Экс-командующий Силами специальных операций Лунев остаётся в ВСУ


Уволенный вчера президентом Владимиром Зеленским с должности командующего Силами специальных операций Вооруженных сил Игорь Лунев заявил, что он остается в рядах ВСУ.
"Передавая полномочия командующего ССО хочу подчеркнуть - я остаюсь в ВСУ и будут продолжать делать все возможное для защиты Украины.

Вы должны сохранить и наращивать те достижения, которых мы с вами совместно достигли в условиях войны", - заявил Лунев. При этом он не уточнил, что именно стало причиной его увольнения.

ССО Украины. Зеленский назначил нового командующего Сил спецопераций: что о нем известно

Колишній командувач Сил спеціальних операцій ЗСУ генерал-лейтенант Ігор Луньов, який очолював ССО чотири роки, передає повноваження новому командувачу та запевнив, що залишається у лавах Збройних сил України.

Про це йдеться в зверненні Луньова, яке поширив пресцентр командування Сил спеціальних операцій в середу, 26 серпня.

“Передаючи повноваження командувача Сил спеціальних операцій хочу наголосити – я залишаюся у Збройних силах і буду продовжувати робити все можливе для захисту України.
Ви маєте зберегти і нарощувати ті здобутки, які ми з вами спільно досягли в умовах війни. Бути першим командувачем наймолодшого, найсучаснішого роду сил було великою честю для мене”, – йдеться у зверненні.

Серед здобутків Командування ССО Луньов нагадав про  написання Концепції формування та розвитку ССО на п’ять років до завершального етапу “дорожньої карти”.

“Ми не маємо права зупинятись. Ми повинні робити наступні кроки щодо нарощування спроможностей ССО, здатних ефективно виконувати свою почесну справу, використовуючи сучасні підходи, та давати гідну відсіч сьогоденним викликам”, – підкреслив генерал.

Луньов подякував кожному військовослужбовцю, який на практиці створював новий рід військ.

“Люди важливіші за залізо. Мені випала честь керувати “сталевими”. Ви кожен день ризикуєте своїм життям і несете відповідальність за життя своїх підлеглих з метою захисту своїх сімей, домівок, своєї рідної землі”, – написав Луньов.

Генерал-лейтенант подякував особовому складу КССО, волонтерам, представникам ГО, радникам, іноземним партнерам, колегам.

Tags: ВСУ, Зеленский Владимир, Назначения, СПЕЦНАЗ, ССО, Специальные операции
Subscribe

Posts from This Journal “ССО” Tag

promo specnaz777 september 7, 15:58
Buy for 500 tokens
Вход здесь
Comments for this post were disabled by the author