bumerang777 (specnaz777) wrote,
bumerang777
specnaz777

ПІСЛЯ ЗАПРОВАДЖЕННЯ КАРАНТИНУ РОБОТУ ВТРАТИЛО БЛИЗЬКО 700 ТИСЯЧ УКРАЇНЦІВ

Після запровадження карантину в Україні, пов'язаного з поширенням коронавірусу, кількість безробітних зросла на 500-700 тисяч осіб. Про це повідомив президент Торгово-промислової палати України Геннадій Чижиков, передає "Укрінформ". За його словами, близько 3,5 мільйона людей в Україні працюють неофіційно. З них близько 1 мільйона — у тих галузях, підприємства яких закрилися чи припинили роботу на карантин.

"За нашими оцінками, близько 500 - 700 тисяч неофіційно зайнятих із закриттям бізнесів на карантин сьогодні, фактично, не мають роботи. Якщо додати майже 1,5 млн безробітних, то отримуємо кількість незайнятих на рівні 2,0-2,2 млн осіб", — повідомив Чижиков.

Він зазначив, що коли уряд оголосив про запровадження карантину до початку квітня, то більшість підприємств психологічно підготувалися не працювати до 4 квітня.

"У зв'язку з продовженням надзвичайної ситуації до 24 квітня багато хто з підприємців ставить питання: як зараз заробляти гроші в умовах карантину. У більшості з них запас міцності до середини — кінця квітня", — додав президент Торгово-промислової палати.

https://prm.ua/
Tags: Карантин, Коронавирус, Манипуляции массами, Работа
Subscribe

Posts from This Journal “Карантин” Tag

promo specnaz777 september 7, 15:58
Buy for 500 tokens
Вход здесь
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments