bumerang777 (specnaz777) wrote,
bumerang777
specnaz777

99,2% італійців, які померли “від коронавірусу”, мали іншу патологію (державна статистика)


Померлі нібито від коронавірусу хворіли нирковою недостатністю, діабетом, деменцією, мали проблеми з серцем тощо. 48,5% померлих мали три і більше з перелічених захворювань.

Детальніше про це розповідає Поштівка.

На це звернув увагу Захар Мілютін на своїй сторінці у Фейсбук.

“Думаю, що коронавірусна істерія підігрівається тим, що причиною смерті там де раніше писали “вірусна пневмонія” і тому подібне тепер пишуть “коронавірус”. В плані піару приблизно те ж саме в останні роки відбувалось в США з грипом.
Заради збільшення кількості проданих вакцин ЗМІ і посадовці там кожної зими включали платівку “цього року грип ще страшніший ніж раніше – люди гинуть пачками”.
Загальна смертність при цьому залишалась стабільною.” – пише Мілютін.

Висока італійська смертність пояснюється ще й тим, що там кожного померлого ледь не в ДТП чи від кулі тестують на коронавірус і, якщо тест позитивний, то значить від нього і помер, зауважує він.

“Як вмирало в там в попередні роки в середньому до 1600 осіб на добу, так і зараз вмирають”.- робить висновок блогер.

А загалом найнадійнішим статистичним методом було б порівняти загальну італійську смертність за аналогічний період минулих років з цьогорічною. Якщо різниця не суттєва, тоді можна сміливо стверджувати, що істерія роздмухується за рахунок померлих від діабету та інсульту, – вважає автор.

Раніше інформагентство  Bloomberg, посилаючись на дослідження національного органу охорони здоров’я країни, повідомило, що 99% з тих, хто помер від вірусу в Італії, мали інші захворювання. Римський інститут вивчив медичну документацію про близько 18% смертей від коронавірусу в країні, виявивши, що лише у трьох жертв, або 0,8% від загальної кількості, не було попередньої патології. Майже половина жертв страждала щонайменше від трьох попередніх захворювань, а приблизно у чверті – або одна, або дві попередні хвороби. Більше 75% мали високий кров’яний тиск, близько 35% мали діабет, третина страждала від серцевих захворювань. Станом на 17 березня від хвороби померли 17 осіб до 50 років. Всі жертви в Італії у віці до 40 років були чоловіками, які страждали серйозними захворюваннями.

Нагадаємо, за офіційною інформацією італійских лікарів, середній вік померлих нібито від коронавірусу – 81 рік, а середня тривалість життя в Італії становить 82.4 роки (2018 р. – 85.2 у жінок, 79.7 у чоловіків).

Читайте також:  Під час карантину СБУ та Нацполіція купують новенькі авто на 300 мільйонів гривень – StateWatch

Раніше повідомлялося, що в Ісландії за результатами тестування більшості населення на COVID-19 з’ясувалося, що навіть ті, у кого немає симптомів, є переносниками коронавірусу. Більш, ніж у половини осіб з позитивним тестом не виявлено ніяких симптомів COVID-19.

https://poshtivka.org/

Tags: Вирусология, Информационная война, Италия, Коронавирус, Манипуляции масами, Статистика
Subscribe

Posts from This Journal “Италия” Tag

promo specnaz777 сентябрь 7, 15:58
Buy for 500 tokens
Вход здесь
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments