bumerang777 (specnaz777) wrote,
bumerang777
specnaz777

11 ножових ударів та побиття колеги - поліцейський відповість у суді


До суду скеровано обвинувальний акт відносно поліцейського роти реагування Голосіївського районного відділу Управління поліції охорони в м. Києві. Правоохоронець обвинувачується у заподіянні умисних тяжких тілесних ушкоджень, небезпечних для життя (ч. 1 ст. 121 Кримінального кодексу України).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві.

Слідством встановлено, що поліцейський, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, вступив в конфлікт зі своїм колегою та почав його бити дерев’яною палицею по голові, руках та ногах. Після цього обвинувачений завдав іншому поліцейському 6 ножових ударів по лівій нозі та лівій руці, а потім ще 5 ударів ножем у тулуб. В результаті потерпілий отримав тяжкі поранення грудної клітки та інші тілесні ушкодження різного ступеня тяжкості.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала прокуратура міста Києва. Оперативний супровід – Київське міське управління ДВБ Національної поліції України.

У разі доведення вини, обвинуваченому загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.

https://dbr.gov.ua/

Tags: ГБР, Киев, Однако, Полиция
Subscribe

Posts from This Journal “ГБР” Tag

promo specnaz777 сентябрь 7, 15:58
Buy for 500 tokens
Вход здесь
Comments for this post were disabled by the author