bumerang777 (specnaz777) wrote,
bumerang777
specnaz777

Задержан оперуполномоченный территориального Управления стратегических расследований


Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві, затримали оперуповноваженого Управління стратегічних розслідувань в Дніпропетровській області ДСР Національної поліції України за вимагання та одержання неправомірної вигоди у розмірі 50 тисяч гривень (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

За попередньою інформацією, правоохоронець вимагав у громадянина кошти за непритягнення до кримінальної відповідальності, пов’язаної зі збутом наркотичних речовин, які були знайдені під час санкціонованого обшуку. У разі сплати усієї суми «винагороди» правоохоронець обіцяв замінити вміст пакетів із наркотичними речовинами на цукрову пудру та повідомив, що планує передати неправомірну вигоду керівництву Дніпровського відділу поліції.

Оперуповноваженого затримано під час одержання неправомірної вигоди.


Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює Прокуратура Дніпропетровської області - офіційна сторінка, оперативний супровід – Дніпропетровське управління внутрішньої безпеки Департамент внутрішньої безпеки Національної поліції України.

Державне бюро розслідувань

Tags: ГБР, Задержания, Коррупция, Оборотни
Subscribe

Posts from This Journal “ГБР” Tag

promo specnaz777 september 7, 15:58
Buy for 500 tokens
Вход здесь
Comments for this post were disabled by the author